szanty24.pl > ocean wiedzy > z wiatrem > archiwum > Szanta Claus is comin'...
Autor: Joanna 'Lorka' Tomczak
16.11.2009, g. 19:00

Na stronie Szanta Claus Festiwal pojawiła się właśnie lista uczestników zakwalifikowanych do przeglądu Amatorskich Zespołów Szantowych. W kolejności alfabetycznej są to:
1. Abordaż
2. Beata Brudz
3. Grupa Trzymająca Ster
4. Grom (Tomasz Paciorek)
5. Jacek Zieliński
6. Łukasz Nowak
7. Magdalena Drzymała
8. Majtki Bosmana
9. Młode wyjce
10. Raki
11. Velbot
12. Windjammers
Tegoroczna, czwarta już, edycja poznańskiego festiwalu odbędzie się w dniach 4-5 grudnia. W piątek organizatorzy zapraszają do restauracji Fenix przy ulicy Stary Rynek 77, gdzie od 20.00 koncertować będą: oJ taM, Betty Blue i Mieszko Osiewicz, czyli laureaci i zwycięzcy poprzednich konkursów Festiwalu Szanta Claus.
W sobotę impreza przeniesie się do kina Grunwald przy ulicy Polnej 86. Już o 10.00 na koncert dla dzieci zapraszają popularne Banany. Znając ich temperament sceniczy i pamiętając o słynnym już „tańcu brzucha” lidera Banana Boat, Maćka Jędrzejko, mogę zapewnić o doskonałej zabawie zarówno dla młodszej, jak i starszej młodzieży, czyli dzieci i ich rodziców.
Następnym punktem programu będzie wspomniany już konkurs, a przewodniczyć szanownym jurorom będzie Paweł Jędrzejko. O 19.00 organizatorzy zapraszają na koncert główny, w którym zagrają i zaśpiewają zespoły: Sailor, Trzy Majtki i ponownie Banana Boat, oraz duet Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Występy gwiazd poprzedzi ogłoszenie wyników przeglądu konkursowego oraz krótki występ laureatów. Późnym wieczorem impreza przeniesie się do tawerny festiwalowej, gdzie zabawa na pewno potrwa do bladego świtu.
Więcej informacji o programie tegorocznego festiwalu, cenach biletów i miejscach gdzie można się w nie zaopatrzyć, a także namiary na organizatorów można znaleźć pod adresem www.szantaclaus.org.
Nie ma jeszcze żadnego komentarza do tego artykułu. Bądź pierwszy.